hm. Agnieszka Brzuska-Kalińska
Obecnie przewodnicząca Kręgu Instruktorskiego „Koniczyna” przy środowisku 254 WDHiGZ (hufiec W-wa-Żoliborz) członek Sądu Harcerskiego hufca. W hufcowej i chorągwianej Komisji Stopni Instruktorskich łącznie ponad trzydzieści lat.
Pokaż/Ukryj
phm. Aleksandra Wasielewska
Urodziłam się w 1994 roku. Jestem harcerką od 10 roku życia. Zobowiązanie Instruktorskie złożyłam w sierpniu 2012 roku, w lutym 2017 roku zdobyłam stopień podharcmistrza.
Pokaż/Ukryj
hm. Dariusz Brzuska
Harcerz Orli. Niegdyś zastępowy, przyboczny, drużynowy, kwatermistrz, kdt szczepu, kdt hufca Od 2002 drużynowy 254 WDH „Matecznik” im. Janka Bytnara „Rudego”, hufiec W wa Żoliborz. W międzyczasie 10 lat służby w Radzie Naczelnej ZHP i w paru innych miejscach też.
Pokaż/Ukryj
pwd. Maciej Batory
Urodziłem się w 1996r. Od 2016 roku jestem drużynowym 254 WDH "Knieja" im. Krystyny Niżyńskiej "Zakurzonej", wcześniej byłem przybocznym w tej drużynie. Swoją harcerską historię zacząłem w 2008 roku w drużynie "Matecznik".
Pokaż/Ukryj
pwd. Zofia Gudaszewska
Na harcerską drogę wstąpiłam przypadkiem. Po prostu pewnego dnia, mając 9 lat, stwierdziłam, że chcę pójść na zbiórkę zuchową i bardzo mi się tam spodobało. Potem mając 12 lat zostałam zastępową zastępu „Łasic”, który prowadziłam przez 3 lata.
Pokaż/Ukryj
pwd. Natalia Cichoń
Urodziłam się w 1999 r. w Łodzi. Swoją przygodę z harcerstwem zaczęłam w wieku 6 lat w gromadzie zuchowej. Przeżyłam wiele przygód jako zuchenka i harcerka. W 2013 przeprowadziłam się do Warszawy i szczęśliwym trafem losu trafiłam do środowiska 254.
Pokaż/Ukryj
pwd. Paweł Błoński
Urodziłem się w 1996 roku. Do harcerstwa przystąpiłem w połowie piątej klasy i jak to się mówi: "przyszedłem na chwilę, zostałem na dłużej".
Pokaż/Ukryj
pwd. Gosia Brzuska
Urodziłam się w 1995 roku i odkąd pamiętam harcerstwo zawsze było obecne w moim życiu. Jako roczne dziecko pierwsze kroki stawiałam na obozie w lesie – na szczęście miękki mech amortyzował upadki.
Pokaż/Ukryj
hm. Dorota Brzuska-Kamoda
Urodziłam się w 1992 roku. Na swój pierwszy obóz harcerski pojechałam mając ledwie 4 miesiące, potem jeździłam już co roku (wyjątek stanowiło lato ’95 – w czerwcu tego roku urodziła mi się siostra i rodzice zrezygnowali z zabrania miesięcznego maluszka na miesiąc do lasu, pod namioty).
Pokaż/Ukryj
pwd. Marcin Chmielewski
Urodziłem się w 1993 roku. Pierwszy raz na zbiórkę harcerską przyszedłem, gdy chodziłem do gimnazjum i tak zostało do dziś. Od początku związany jestem ze środowiskiem 254, szczególnie z 254 WDH „Matecznik”.
Pokaż/Ukryj
Mateusz Cichowicz
Brak
Pokaż/Ukryj
Joanna Siatecka
Brak
Pokaż/Ukryj
Joanna Skiba
Brak
Pokaż/Ukryj